Trwa ładowanie...

"Dostojewski za złotówkę". Wkrótce Wielki Antykwariat Świąteczny

Wstęp na imprezę wolny

"Dostojewski za złotówkę". Wkrótce Wielki Antykwariat Świąteczny
d127z1e
d127z1e

Książki od złotówki, vintage'owe płyty winylowe, a dla najmłodszych kącik z animatorką. To wszystko będzie czekać na tych, którzy wybiorą się na Wielki Antykwariat Świąteczny organizowany 20 grudnia w lokalu barStudio w PKiN-ie.

- Wielki Antykwariat wraca, a podczas przerwy przeniósł się do centrum i zdążył urosnąć. Szykuje się największa edycja w historii imprezy - zachęca do udziału Bartosz Mindewicz, współorganizator wydarzenia.

Tego dnia we wspólnej przestrzeni wystawia się kilkanaście antykwariatów oraz sklepów winylowych. Oprócz nich swoje stanowiska będą też mieli prywatni wystawcy. - Będzie można kupić książki już od złotówki oraz uzupełnić swoją kolekcję winyli nie przecinając przy tym miasta wzdłuż i wszerz szukając okazji. Niezależnie od tego w jakim jest się wieku i jakie ma się zainteresowania - mówi Mindewicz. Książkowo-płytowe zakupy umili specjalna oprawa muzyczna, przygotowana przez Dlaczegolubiestarepiosenki.

d127z1e

Podczas imprezy będzie funkcjonował również specjalny kącik dla najmłodszych. Animatorka zajmie się maluchami, by rodzice swobodnie mogli się zanurzyć w kartonach z literaturą lub płytami.

Impreza odbędzie się 20 grudnia w barzeStudio (pl. Defilad 1), w godzinach 12:00 - 18:00. Wstęp wolny.

d127z1e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d127z1e
Więcej tematów