Trwa ładowanie...

Dokończenie szaletu na placu Szembeka może kosztować 150 tys. zł

I choć sam teren został dwa lata temu gruntownie zmodernizowany, problemem pozostaje toaleta.

Dokończenie szaletu na placu Szembeka może kosztować 150 tys. zł
dfy64i9
dfy64i9

Na ostatniej sesji rady dzielnicy Praga Południe został zgłoszony wniosek, dotyczący zmian w strukturze wydatków. Jedna z nich dotyczy dokończenia budowy publicznej toalety , co może pochłonąć nawet 150 tys. zł. Dodatkowym kosztem będzie uzupełnienie nawierzchni, szacowane aż na 300 tys. Być może biorąc pod uwagę wydatki przeznaczone na modernizację całego placu Szembeka (22 mln zł) jest to wyłącznie wycinek. Należy jednak pamiętać, że dwa lata temu remont objął m.in. roślinność, oświetlenie, fontanny oraz meble miejskie.

Władze dzielnicy oprócz planów stworzenia piwiarni, miały zamiar ulokować w pobliżu publiczną toaletę. Okazało się jednak, że problemem jest nie tylko małe zainteresowanie ze strony przedsiębiorców prowadzeniem biznesu w tym miejscu. Koszty budowy samego szaletu również. Dlatego, pomimo próśb ze strony mieszkańców dzielnicy, powstał nie lada dylemat.**

Teraz cała sprawa powraca i jak się okazuje może być niezwykle kosztowna. Przypomnijmy, że w okolicy planowano już uruchomienie działalności gastronomicznej czy nawet wybudowanie schronu przeciwlotniczego. Jaki będzie dalszy los kosztownej toalety, przekonamy się wkrótce.

dfy64i9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfy64i9
Więcej tematów