Trwa ładowanie...

"Do ZOObaczenia w Zoo". Ogród zoologiczny otwiera kolejne atrakcje

Warszawskie Zoo udostępnia pozostałe pawilony i przypomina o zasadach funkcjonowania. Co się zmieni?

"Do ZOObaczenia w Zoo". Ogród zoologiczny otwiera kolejne atrakcje
d2bnd9y
d2bnd9y

Warszawskie Zoo wznowiło działalność po zarządzonej narodowej kwarantannie spowodowanej kronawirusem. Otwarte są dwa wejścia – od ulicy Ratuszowej oraz Mostu Gdańskiego. Przy każdym z tych wejść czynne jest tylko jedno stanowisko kasowe. Tym samym placówka przypomina, że bilety można nabyć również on-line oraz przez aplikację Płatności mobilne mPay.

Małpiarnia, Hipopotamiarnia, Słoniarnia i Willa Żabińskich

Jak informuje Warszawskie Zoo od 1 czerwca otwarty został hol wejściowy pawilonu Słoniarni. Jest możliwość skorzystania tam z restauracji Tembo oraz z toalet. Od wczoraj odwiedzać można również Willę Żabińskich, jednak wymagane jest wcześniejsze umówienie terminu.

Kolejne dni przyniosą spore zmiany w ogrodzie zoologicznym, kiedy to otworzą się dla odwiedzających następne pawilony. Już od 3 czerwca będzie możliwe wejście m.in. do Akwarium, Ptaszarni oraz Herpetarium.

"Zobacz także: Uratowali czarną panterę. Jest ich coraz mniej"

W następnym tygodniu, od 10 czerwca zostaną udostępnione pawilony takie jak Hipopotamiarnia, Małpiarnia z Pawilonem Małp Człekokształtnych, Żyrafiarnia oraz Słoniarnia. Będzie można odwiedzać również Insektarium.

d2bnd9y

"W pawilonach będzie obowiązywał ruch jednostronny, zgodny z wytyczoną trasą oraz obowiązek zakrywania nosa i ust, jak również zalecenia zachowania odstępu 2 metrów od innych osób" – podaje Warszawskie Zoo.

Otwarte są place zabaw, natomiast w części parkowej nie ma już obowiązku noszenia maseczek.
Placówka apeluje o dbanie o wspólne bezpieczeństwo i pojedyncze korzystanie z ławek parkowych oraz niedotykanie barier i szyb. Tym samym przypominamy, że na terenie ogrodu może znajdować się maksymalnie do 3 tysięcy osób.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bnd9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bnd9y
Więcej tematów