Trwa ładowanie...

Darmowe Filmowe Piątki w Cafe 8 Stóp

Styczeń będzie miesiącem Stanley'a Kubricka

Darmowe Filmowe Piątki w Cafe 8 Stóp
dkb63fx
dkb63fx

Właściciele praskiej kawiarni 8 Stóp zapraszają na darmowe pokazy filmowe. W każdy piątek o godz. 19:00 zobaczycie komedię lub dramat, hit, który właśnie zszedł z ekranów kin lub czarno-białą klasykę.

- Zapraszamy serdecznie na darmowe pokazy filmowe dla gości Cafe 8 Stóp . Cokolwiek to będzie, na pewno się nie zawiedziecie. Film obejrzycie na wygodnych kanapach popijając dobre regionalne lub rzemieślnicze piwo lub delektując się naszą pyszną kawą. W zimę szczególnie polecamy nasze ciasta oraz grzańce: na bazie piwa, wina lub cydru. W styczniu zapraszamy Was na przegląd filmów Stanley'a Kubricka - informuje Wawalove.pl *Paweł Wysocki z Cafe 8 Stóp*.

2 stycznia 2015 roku będziecie mogli obejrzeć jeden najważniejszych, o ile nie najważniejszy film Kubricka. To jego pierwszy obraz z gatunku science-fiction, a zarazem jedyny film, za którego Kubrick otrzymał Oskara (efekty specjalne). Zrealizowany w 1968 roku obraz jest uznawany obecnie za jeden z najciekawszych w historii kina, choć początkowo spotkał się z mieszanymi ocenami. Widzów i krytyków urzeka w nim wierne przedstawienie kosmicznej podróży, nowatorstwo oraz głęboka symbolika dająca pole do swobodnej interpretacji dzieła. Film będzie z polskimi napisami.

dkb63fx

Kiedy: 2 stycznia (piątek) 2015 roku, godz. 19:00

Gdzie: Cafe 8 Stóp, ul. Ratuszowa 2 (w Parku Praskim, 100 metrów od wejścia do zoo w stronę Wisły)

WSTĘP WOLNY

dkb63fx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkb63fx
Więcej tematów