Trwa ładowanie...

Dali zwierzętom autobus. "Nauczą się korzystać z komunikacji miejskiej"

Schronisko "Na Paluchu" otrzymało autobus i wiatę przystankową od Miejskich Zakładów Autobusowych. Ponad to radni warszawy chcą przekazać pieniądze na modernizację placówki. Ma się tam również pojawić oddział geriatryczny.

Dali zwierzętom autobus. "Nauczą się korzystać z komunikacji miejskiej"Źródło: Materiał prasowy, fot: Miejskie Zakłady Autobusowe
d393prn
d393prn

Przed bramą schroniska zaparkował wycofany z eksploatacji autobus Jelcz M121M, a obok wiata przystankowa. Prezes MZA Jan Kuźmiński wyjaśnia, że autobus ma służyć celom szkoleniowym. - Dzięki temu zwierzęta będą mogły być przygotowywane do korzystania z komunikacji miejskiej tu w jednostce. To z kolei w przyszłości pozwoli uniknąć sytuacji, w której właściciel będzie miał problemy z czworonogiem, który będzie zachowywał się nerwowo na widok autobusu - tłumaczy Jan Kuźmiński.

Schronisko jest cały czas modernizowane. Rok temu placówka zmieniła otoczenie jednostki, a w maju ub. r. wybudowano mini park. W tym roku planowane jest wybudowanie basenu, pola do kopania dołów oraz oddziału geriatrycznego, który wymaga wyburzenia istniejącego budynku i wybudowania nowego. W planach jest również nadbudowa budynku administracyjnego gdzie miałaby się odbywać spotkania z interesantami schroniska.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Komisja weryfikacyjna po raz kolejny uchyliła decyzje reprywatyzacyjną

d393prn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d393prn
Więcej tematów