Trwa ładowanie...

Czy rozpoznajesz tych księży? [ZDJĘCIA]

Policja prosi o pomoc

Czy rozpoznajesz tych księży? [ZDJĘCIA]
d93n51i
d93n51i

Niedawno pisaliśmy Wam o czterech chłopakach, którzy skoczyli ze spadochronem z Pałacu Kultury . Na skok nie dostali żadnej zgody, a spadochrony przemycili... pod sutanną. Wszyscy czterej przebrani byli bowiem za księży i cały osprzęt wnieśli do budynku między nogami. Następnie zamocowali go w łazience i skoczyli.

Mężczyźni wykonali tzw. base jumping, czyli skok spadochronowy wykonywany z wieżowców, mostów czy urwisk. "Spokojnie, mamy spadochrony" - uspokajali zaniepokojonych turystów. Co ciekawe, niektóre zagraniczne media opisały skok jako "skok z kościoła". Na dole, po skoku, szybko wskoczyli do czekającego na nich samochodu.

Zobaczcie wideo!

Jak się okazuje, spadochroniarze w koloratkach naruszyli przepisy Ustawy Prawa Lotniczego. Policja prosi o pomoc w tej sprawie. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest osobisty kontakt z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 - informuje KSP. Informację można także przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer 22/ 60 360 02, 22/60 379 42 lub wysyłając mail na adres krp1warszawa@policja.waw.pl.

d93n51i
d93n51i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d93n51i
Więcej tematów