Trwa ładowanie...

Czworonogi na tle najbardziej znanych miejsc w Warszawie. Wyjątkowa, psia wystawa

Zdjęcia są podsumowaniem akcji "Adoptuj Warszawiaka".

Czworonogi na tle najbardziej znanych miejsc w Warszawie. Wyjątkowa, psia wystawa
dstdivh
dstdivh

Do końca stycznia przed budynkiem Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy pl. Bankowym 3/5 będzie można podziwiać wystawę zdjęć zrealizowanych podczas ubiegłorocznej akcji Adoptuj Warszawiaka. Uroczyste otwarcie ekspozycji miało miejsce 5 stycznia o godz. 12.00.

– W ramach akcji Adoptuj Warszawiaka promowaliśmy adopcje w dość nietypowy sposób. Zamiast zapraszać mieszkańców naszego miasta do schroniska, psy przywieźliśmy w najbardziej charakterystyczne miejsca stolicy. W ten sposób chcieliśmy przede wszystkim przekonać warszawiaków, że pies ze schroniska nie jest w niczym gorszy od innych. Dzięki akcji mieszkańcy mogli też poznać część podopiecznych „Palucha” – mówi Henryk Strzelczyk, p.o. dyrektora Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie.

Wszystkie zdjęcia prezentowane na wystawie zostały wykonane w 2015 roku przez profesjonalnych fotografów, którzy włączyli się do akcji Adoptuj Warszawiaka. Fotografie prezentowane przed Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim zostały udostępnione przez twórców bezpłatnie.

Podczas akcji Adoptuj Warszawiaka czworonogi z „Palucha” pojawiały się w najbardziej rozpoznawalnych miejscach stolicy. Tam też zrealizowano fotografie. Na zdjęciach zobaczymy psy m.in. na placu Zamkowym, na tle pomnika Syrenki czy PGE Narodowego.

Wystawę będzie można oglądać od 5 do 31 stycznia 2016 r.

dstdivh
dstdivh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dstdivh
Więcej tematów