Trwa ładowanie...

Cztery weekendy utrudnień na Trasie Łazienkowskiej

Po zimie drogowcy zabierają się za wymianę nawierzchni.

Cztery weekendy utrudnień na Trasie Łazienkowskiej
d2zwig8
d2zwig8

Drogowcy rozpoczynają prace przywymianie nawierzchni ulic w Warszawie od Trasy Łazienkowskiej, ponieważ to właśnie tutaj znajduje sie najdłuższy odcinek do remontu. Frezowania nie można tu wykonać w ciągu jednego weekendu.

Wymianę nawierzchni na Trasie Łazienkowskiej drogowcy podzielili na cztery etapy. W najbliższy weekend 14-15 kwietnia, frezowana będzie aleja Armii Ludowej, od placu Na Rozdrożu do alei Niepodległości- na całej szerokości jezdni północnej aż do wlotu w Krzywickiego. Z ronda Wiatraczna zalecany będzie objazd mostem Poniatowskiego. Objazd w kierunku centrum prowadzi al. Ujazdowskimi, przez pl. Trzech Krzyży do ronda de Gaulle’a i dalej al. Jerozolimskimi.

Drugi etap prac zaplanowano na 21-22 kwietnia.Wymiana asfaltu odbędzie się na odcinku od al. Niepodległości do ul. Grójeckiej na całej szerokości jezdni. W weekend majowy z kolei frezowany będzie fragment od ul. Białobrzeskiej do pl. na Rozdrożu. W czwartym etapie prac do wymianie ulegnie nawierzchnia ronda Jazdy Polskiej.

W najbliższy weekend,* 14-15 kwietnia, odbędzie się także wymiana nawierzchni na ul. Koszykowej na odcinku od pl. Konstytucji do pl. Na Rozdrożu*.

d2zwig8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zwig8
Więcej tematów