Trwa ładowanie...

Ćwierćfinał Euro - paraliż komunikacyjny?

Zakazy parkowania, zamknięte ulice i most...

Ćwierćfinał Euro - paraliż komunikacyjny?
d42cx9m
d42cx9m

Przed meczem Polska-Rosja doszło do prawdziwego paraliżu komunikacyjnego. Mimo, że mecz zaczynał się o 20.45, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat i Tamka były zamknięte dla autobusów już od godz. 17. Innym powodem kłopotów komunikacyjnych były zapowiedzi i rzeczywiste burdy pseudokibiców.

Czy tak będzie również 21 czerwca w czwartek? Jest to bardzo prawdopodobne. Już dziś zapowiedziano zakaz parkowania wzdłuż Al. Jerozolimskich i Marszałkowskiej, a od godz. 16.00 zamknięty dla samochodów będzie most Poniatowskiego. Dodatkowo ZDM zamknie przylegające do niego ulice: al. Waszyngtona, al. Zielenieckiej, Wału Miedzeszyńskiego, Wybrzeża Szczecińskiego, obszaru Saskiej Kępy i Al. Jerozolimskich do Marszałkowskiej. Do tego trzeba doliczyć tysiące kibiców, którzy powoli będę się tędy przemieszczać w stronę Stadionu Narodowego.

Na razie nic nie wskazuje, by miało dojść do jakichkolwiek burd. Zarówno kibice Czech, jak i Portugalii pokazali, że potrafią się mądrze bawić i oznaczają się wyjątkowym spokojem.

d42cx9m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42cx9m
Więcej tematów