Trwa ładowanie...

Codzienne spotkania z kulturą w parku im. Rydza-Śmigłego. Startuje ArtPark 2015

Wydarzenie to jest organizowane przez Dom Kultury Śródmieście i potrwa od 5 do 30 sierpnia.

Codzienne spotkania z kulturą w parku im. Rydza-Śmigłego. Startuje ArtPark 2015
d2tzyks
d2tzyks

ArtPark – strefa artystyczna to cykl codziennych spotkań z kulturą i sztuką w parku im. Rydza-Śmigłego, znajdującym się w pobliżu placu Trzech Krzyży. Impreza posiada już kilkuletnią tradycję i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony publiczności. ArtPark to przede wszystkim liczne wydarzenia kulturalne, w tym m.in. warsztaty, koncerty i wystawy.

Oprócz tego, że dostępne są one dla wszystkich chętnych, to zarówno warszawiacy jak i turyści mogą spotkać się z artystami w urokliwym i niepowtarzalnym klimacie. W ramach tegorocznej edycji ArtParku odbędą się koncerty takich wykonawców jak: Sentido Del Tango, Wolna Grupa Bukowina, Magda Navarrete & Caravana Banda, Magda Brudzińska Klezmer Trio czy Bubliczki Cashubian Brass Banda. Koncert finałowy w wykonaniu Alicji Majewskiej oraz Włodzimierza Korcza będzie stanowił zakończenie festiwalu oraz jednoczesną inaugurację Dni Śródmieścia, zaplanowanych od 31 sierpnia od 12 września br.

Warto podkreślić, że w dotychczasowych edycjach ArtParku – strefy artystycznej wzięli udział m.in. Urszula Dudziak, Artur Barciś, Ewa Błaszczyk, Stanisława Celińska, Natalia Przybysz, Magda Umer i Marek Piekarczyk. Tegoroczna impreza potrwa od 5 do 30 sierpnia. Szczegółowe informacje na jej temat dostępne są tutaj .

d2tzyks
d2tzyks
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tzyks
Więcej tematów