Trwa ładowanie...

Co zrobić ze złodziejem? Zatrzasnąć go w kiosku

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Co zrobić ze złodziejem? Zatrzasnąć go w kiosku
d3wyqvg
d3wyqvg

68-letni mężczyzna próbował ukraść z kasy ponad 3 tys. złotych. Kiedy ekspedientka wyszła z kiosku, aby zamknąć witrynę z gazetami, ten wskoczył do środka, mając nadzieję, że uda mu się uciec w porę z pieniędzmi. Kobieta widząc co się dzieje, zatrzasnęła drzwi, uniemożliwiając mężczyźnie ucieczkę i zaczęła wzywać pomocy. Przechodzący w pobliżu patrol policji usłyszał krzyki i zatrzymał Wiesława G. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Jak ustalili policjanci kobieta wyszła na chwilę z kiosku, aby zamknąć witrynę z gazetami, zostawiając otwarte drzwi. Moment ten chciał wykorzystać 68-letni mężczyzna, który wskoczył do środka i zaczął zaglądać do kasetki z pieniędzmi. Myślał, że zanim kobieta wróci, niepostrzeżenie ucieknie z gotówką.

Wiesław G. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy przedstawili mu zarzut usiłowania kradzieży. Mężczyzna dobrze jest znany funkcjonariuszom policji. Wcześniej był już notowany za podobne przestępstwa. Teraz za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.

d3wyqvg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wyqvg
Więcej tematów