Trwa ładowanie...

Ciesz się rzeką – konkursy filmowy i fotograficzny

Na zwycięzców czekają zaproszenia na warsztaty u najlepszych fotografów oraz filmowców

Ciesz się rzeką – konkursy filmowy i fotograficzny
d232esa
d232esa

W wolnych chwilach chwytasz za kamerę? Twoją pasją jest fotografia? Pokaż, jak cieszysz się rzeką w Warszawie. Prace zgłaszane do konkursu powinny nawiązywać do hasła „Ciesz się rzeką”, prezentując możliwości aktywnego spędzania czasu nad jej warszawskimi brzegami.

Filmy (trwające maksymalnie 60 sekund, wykonane dowolną technika) można przesyłać do 22 czerwca do końca dnia, czyli godz. 23.59. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy propozycje. Prace należy przesyłać w formie linku do pobrania z serwera zewnętrznego na adres wislawarszawa@partnersi.com.pl . Wyróżnione obrazy będzie można zobaczyć na specjalnym pokazie, który odbędzie się w lipcu w kinie „Wisła”. Najlepsze z nich staną się częścią oficjalnej kampanii promującej uroki warszawskiej Wisły.

d232esa

Autorzy zdjęć przedstawiających warszawską Wisłę w ciekawy sposób mogą zgłaszać prace do 30 czerwca, do końca dnia, na adres wislawarszawa@partnersi.com.pl . Jedna osoba może przesłać maksymalnie pięć fotografii. Wszystkie nadesłane propozycje będzie można obejrzeć na stronie internetowej warszawskiej Wisły od 1 maja. Spośród nadesłanych prac internauci wybiorą 30 najlepszych. Głosowanie będzie trwać od 1 lipca do 31 sierpnia. Następnie, ze zdjęć wybranych w tym powszechnym głosowaniu, jury konkursowe wyłoni 12 zwycięskich prac, które pojawią się w wiślanym kalendarzu na kolejny rok.

Na autorów najlepszych obrazów warszawskiej Wisły czekają zaproszenia na warsztaty Collegium Artis, której wykładowcy należą do najbardziej uznanych i utytułowanych polskich fotografów oraz filmowców.

d232esa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d232esa
Więcej tematów