Trwa ładowanie...

Chcieli sprzedać znaczną ilość narkotyków. Nie mieli więcej niż 20 lat

Znaleziono u nich prawie 53 gramy marihuany, 15 gramów efedryny, gram amfetaminy i trzy wagi elektroniczne

Chcieli sprzedać znaczną ilość narkotyków. Nie mieli więcej niż 20 lat
dpuugn7
dpuugn7

Trzech młodych chłopaków przygotowywało się do handlu narkotykami. Do mieszkania, w którym dzielili narkotyki na działki zawitała jednak policja... Pod kontrolowanym adresem policjanci zastali 18-latka i 20-latka, którzy stojąc w drzwiach mieszkania odrzucili jakieś przedmioty na podłogę. Jak się szybko okazało, była to marihuana zawinięta w folię aluminiową. Po wejściu do mieszkania policjanci zobaczyli, że przebywa tam jeszcze jedna osoba - 20-letniego Roberta P.

W trakcie czynności policjanci ujawnili w mieszkaniu trzy wagi elektroniczne, w materacu znaleźli torbę foliową z zawartością 57 zawiniątek z folii aluminiowej z suszem roślinnym oraz w komodzie na jednej z półek 19 sztuk zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością białej sypkiej substancji. Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Po badaniu i ważeniu narkotyków okazało się, że w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli* prawie 53 gramy marihuany, 15 gramów efedryny i gram amfetaminy.*

Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Śledczy przedstawili 18-latkowi i 20-latkowi zarzut posiadania środków odurzających. 20-letni Roberta P. usłyszał zarzut przygotowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Dzisiaj wobec niego sąd rozważy wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za to przestępstwo może mu grozić do 10 lat więzienia.

dpuugn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpuugn7
Więcej tematów