Trwa ładowanie...

Bilety do Teatru Dramatycznego za 20zł! Promocja dla studentów

Dość narzekania, że nie stać nas na kulturalne wyjście do teatru!

Bilety do Teatru Dramatycznego za 20zł! Promocja dla studentów
d3jaf6y
d3jaf6y

Dramatyczny po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom przeciętnego studenta uruchamiając program TEATR PRZYJAZNY STUDENTOM.

Od września wraz z nowym sezonem teatralnym rozpoczęła się kolejna edycja programu realizowanego przez Teatr Dramatyczny w Warszawie. Umożliwia on zakup biletów w cenie 20 zł/szt. na wybrane spektakle w miesiącu, na wszystkich scenach Teatru Dramatycznego.

We wrześniu bilety za 20 zł można kupić na takie oto spektakle: „Romantycy” kontrowersyjnego, izraelskiego dramaturga Hanocha Levina, na Scenie im. H. Mikołajskiej w PKiN, a także na spektakl pod tytułem „Głośniej!” – przedstawienie Teatru Malabar Hotel, które jest wyjątkowym połączeniem teatru aktorskiego i lalkowego. W październiku natomiast odbędą się premiery studenckie: „Bez wyjścia/komedia” na podstawie sztuk Sartre’a i Becketta,a także „Kupiec Wenecki” Shakespeare’a na scenach w PKiN. Poza tym „Baldaners” grany na Scenie Przodownik i komedia muzyczna „Exterminator” na Woli, rzecz o chłopakach z kapeli rockowej, których dewizą jest „zero kompromisu”, a ich dusze są czarniejsze od smoły.

d3jaf6y

Bilety w cenie 20zł można zakupić w kasach teatru oraz online : http://bilety.teatrdramatyczny.pl/

d3jaf6y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jaf6y
Więcej tematów