Trwa ładowanie...

Bazar Książki na Grochowie

Ilustrowana kronika historii Polski? Komiksy z Tytusem, kapitanem Żbikiem albo magazyn Relax? Przemówienia Wojciecha Jaruzelskiego po wietnamsku?

Bazar Książki na Grochowie
d30c3tc
d30c3tc

Książka kucharska z lat 60.? Ilustrowana kronika historii Polski? Komiksy z Tytusem, kapitanem Żbikiem albo magazyn Relax? Przemówienia Wojciecha Jaruzelskiego po wietnamsku? Wybór wierszy Artura Rimbauda? A może powieści Keruaca, Eco, Tokarczuk i Vonneguta? Lub pierwsze polskie wydanie „Ulissesa” oraz książki o Grochowie, Pradze i Warszawie? Na takie rarytasy można trafić na Bazarze Książki w Kici Koci.

Kolejną edycję imprezy odbędzie się w niedzielę 18 stycznia w godz. 13:00-17:00. Zapraszamy na kiermasz używanych książek z domowych bibliotek – beletrystyki, poezji, literatury naukowej, komiksów, albumów i pozostałej produkcji wydawniczej - mówią organizatorzy - Wśród wystawców będzie m.in. Antykwariat Grochowski, największy w Warszawie skład przeczytanych lektur. Przewietrzcie domowe biblioteki, dajcie nowe życie tytułom, których już nie potrzebujecie.

Rezerwacje stoisk wyłącznie pod adresem mailowym: klubkiciakocia@gmail.com.

d30c3tc

Zobacz także: Rusza BUW dla sów!

d30c3tc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30c3tc
Więcej tematów