Trwa ładowanie...

Alleycat pod banderą "Ostre Koło" na Powiślu

Wyścig rowerowy ulicami Warszawy już w sobotę!

Alleycat pod banderą "Ostre Koło" na Powiślu
d1lbk7u
d1lbk7u

W sobotę 9 sierpnia 2014 r. odbędzie się wyścig rowerowy po warszawskich ulicach. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 15:30 w Pracowni rowerowej Ostre Koło przy ulicy Smolnej 11. Podczas tej rejestracji rozdane zostaną manifesty oraz start packi. Rejestracja zamknięta będzie o godzinie 16.30. Następnie wszyscy przeniosą się na miejsce startu - na boisko przy ulicy Foksal 11. Tu zostaną przedstawione zasady wyścigu.

Obowiązkowo na Alleycat'cie musicie mieć ze sobą u-locka oraz kask rowerowy. Będą one potrzebne do zadań na przystankach.

Od godziny 12:00 odbywać się będą darmowe szybkie serwisy rowerowe w klubokawiarni Warszawa Powiśle oraz muzyczny chillout w wykonaniu Funky Colours. After Party startuje o 21:00. Na afterze o oprawę artystyczną zadba Tom Chadzinski .


Alleycat (kot uliczny) – rodzaj zawodów rowerowych organizowanych na terenie miasta odbywających się w normalnym ruchu miejskim. Najczęściej zawodnikami są kurierzy rowerowi. Pierwszy raz nazwę alleycat dla tego typu wyścigów użyto w Toronto, w 1986 roku. Wygrywa osoba, która zaliczy wszystkie zadania w jak najszybszym czasie.

d1lbk7u
d1lbk7u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lbk7u
Więcej tematów