Trwa ładowanie...

5 lat zakazu stadionowego na mecze Polonii

Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Nie stosowali się do zasad bezpieczeństwa. Byli już wcześniej karani

5 lat zakazu stadionowego na mecze Polonii
dgzsrh6
dgzsrh6

Mecz Polonii Warszawa z Lechem Poznań można zaliczyć do wyjątkowo spokojnych pod względem bezpieczeństwa. Kibice Polonii dobrze się bawili, mimo przegranej swojej drużyny. Policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń z użyciem środków pirotechnicznych, jak również wtargnięć na stadion bez biletów itp.

Jedyny incydent, który zaistniał podczas meczu dotyczył nie stosowania się do poleceń ochrony, wydanym dwóm mężczyznom. Obaj stali w tzw. ciągu komunikacyjnym i zostali poproszeni przez stewardów i opuszczenie tego miejsca ze względów bezpieczeństwa. Mimo próśb, obaj nie spełnili polecenia ochrony, w związku z czym zostali przekazani policji.

Policjanci zatrzymali Dariusza G. i Rafał M. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Noc więc spędzili w izbie wytrzeźwień. Obaj są dobrze znani policjantom. Wielokrotnie byli notowani za niszczenie mienia, posiadanie narkotyków i znieważanie funkcjonariuszy.

Dzisiaj śródmiejski sąd zadecydował o karze dla kibiców. Oprócz wyżej wymienionych mają obowiązek stawiania się przed każdym meczem rozgrywanym na stadionie Polonii we właściwej jednostce Policji.

dgzsrh6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgzsrh6
Więcej tematów