Trwa ładowanie...

400 metrów kwadratowych graffiti!

Będzie przedstawiało 63 warszawiaków! Dziś ostatni dzień zgłoszeń!

400 metrów kwadratowych graffiti!
d27c8vb
d27c8vb

Najlepsi polscy street-artowcy razem z warszawiakami stworzą graffiti w hołdzie 63 Powstańcom. To pomysł Muzeum Powstania Warszawskiego, które co roku w ciekawy, nietypowy sposób przybliża historię miasta i 63 dni walk.

Realizuje projekty gier miejskich – przybliża historię Powstania Warszawskiego poprzez wprowadzenie uczestników na ulice Warszawy – tam, gdzie toczyły się prawdziwe walki. Co roku scenariusze gier są inne – w tym roku postanowiono uczcić pamięć zapomnianych bohaterów Powstania: artystów. Stąd też projekt Graffiti Jam w In-City. Podczas graffiti – w samo południe - 50 osób będzie mogło zarejestrować się na grę miejską „63 dni z życia Warszawy”.

Uwaga: dziś ostatni dzień zgłoszeń! Chętni, którzy mają talent i chcą sprawdzić się jako street-artowi twórcy, powinni przesłać swoją dowolną pracę graficzną na adres 63graffiti@1944.pl. W sobotę, 28 lipca pod okiem „Forina”, wybrane osoby będą miały szansę stworzyć powstańcze graffiti.

Pokaz odbędzie się 28 lipca na ul. Siedmiogrodzkiej (róg Karolkowej). Najlepsi polscy street-artowcy razem z warszawiakami stworzą graffiti w hołdzie 63 Powstańcom.

d27c8vb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27c8vb
Więcej tematów