ycipk-yuohs4

Warszawa. Sprzedawca molestował dziewczynki

Stołeczna policja zatrzymała sprzedawcę w jednym ze sklepów na Białołęce. Jest podejrzany o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec dwóch 11-dziewczynek. Policjanci sprawdzają, czy wcześniej nie popełniał takich przestępstw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pedofil w sklepie
Pedofil w sklepie (Policja, Fot: nieznany)
ycipk-yuohs4

Policję wezwała zaniepokojona kierowniczka sklepu. Powiedziała, że ma podejrzenia wobec swojego 28-letniego pracownika, który zachowywał się dziwnie przy dwóch dziewczynkach robiących zakupy. Również rodzice tych 11-latek zgłosili swoje obawy.

Jakub P. został zatrzymany w miejscu pracy, a następnie doprowadzony do sądu i aresztowany na 3 miesiące. - Jest podejrzany o dopuszczenie się "innej czynności seksualnej" wobec dwóch nieletnich dziewcząt - mówi Edyta Adamus z Wydziału Komunikacji Społecznej KSP. Dodaje, że policja przesłuchała już pracowników sklepu i zapoznała się z nagraniem z monitoringu.

Za tego rodzaju przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policja i prokuratura badają, czy mężczyzna mógł dopuścić się innych podobnych przestępstw.

ycipk-yuohs4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-yuohs4

ycipk-yuohs4
ycipk-yuohs4