Trwa ładowanie...

Warmińsko-mazurskie. Tragiczny wypadek. Zginęła druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej

W piątek pod Elblągiem doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 22-letnia Marta Gereluk. Kobieta była druhną w Ochotniczej Straży Pożarnej w Markusach (woj. warmińsko-mazurskie).
Share
Warmińsko-mazurskie. Tragiczny wypadek. Zginęła druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej (Źródło: PSP)
Warmińsko-mazurskie. Tragiczny wypadek. Zginęła druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej (Źródło: PSP)
d49383s

Tragiczny wypadek miał miejsce 15 stycznia na drodze prowadzącej do miejscowości Żurawiec pod Elblągiem. Jak się okazało ofiarą śmiertelną w wypadku była 22-letnia druhna z OSP w Markusach Marta Gereluk. Poza kobietą w samochodzie znajdowały się jeszcze dwie osoby.

Na miejsce wysłane zostały lokalne jednostki straży pożarnej. Prowadzony przez Gereluk samochód leżał na dachu w przydrożnym rowie i był częściowo zanurzony w wodzie. Do wydobycia znajdujących się w aucie osób, strażacy użyli specjalistycznego sprzętu.

Warmińsko-mazurskie. Strażacy żegnają koleżankę.

Strażacy z OSP w Markusach opublikowali w mediach społecznościowych wpis, w którym żegnają swoją tragicznie zmarłą koleżankę. "Z wielkim bólem i żalem w sercu informujemy o śmierci naszej druhny Marty Gereluk. Nikt nie opisze słów oraz emocji, jakie odczuwa teraz najbliższa rodzina, znajomi oraz my. W głębi serca wciąż wierzymy, że jest to tylko zły sen" - czytamy.

d49383s

Bartłomiej Sienkiewicz: Jarosław Kaczyński wykorzystuje sojusz z Kościołem do szerzenia nienawiści

"Marta pozostanie nam w pamięci jako uśmiechnięta dziewczyna, która od momentu dołączenia do jednostki dawała z siebie wszystko. Uczestniczyła w wielu akcjach ratowniczych, ratowała mienie i życie ludzkie. Nie byłoby sytuacji, w której powiedziałaby sobie, że nie da rady. Gdy tylko ktoś wpadał na pomysł jakiegokolwiek przedsięwzięcia, z uśmiechem na twarzy przystępowała do działania" - wspominają koleżankę strażacy z OSP w Markusach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49383s

Podziel się opinią

Share
d49383s
d49383s
Więcej tematów