Trwa ładowanie...
d421zuc

Wałęsa w szpitalu. Drugi raz w ostatnich tygodniach

Lech Wałęsa na kilka dni trafił do szpitala. To jego druga hospitalizacja w ostatnim czasie. Kilka tygodni temu musiał skorzystać z opieki medycznej po powrocie z podróży do Azji – dowiedziała się Wirtualna Polska. Problemy zdrowotne wywołała wówczas duża różnica temperatur sięgająca około 40 stopni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były prezydent Lech Wałęsa (Forum)
d421zuc

Były prezydent od kilku dni przebywa w szpitalu. – Czekam na informację, kiedy opuści szpital. Nic więcej nie mogę powiedzieć – usłyszeliśmy w jego biurze w Gdańsku. Jak udało nam się ustalić, chodzi o rutynowe badania, jakie Wałęsa przechodzi co kilka miesięcy. Są one związane m.in. z jego problemami kardiologicznymi.

To już druga hospitalizacja polityka w ostatnich tygodniach. W lutym Wałęsa spędził kilka dni w szpitalu po tym, jak źle się poczuł po powrocie z Azji. Były prezydent przebywał na Filipinach, gdzie spotkał się m.in. z tamtejszym prezydentem Rodrigo Duterte. Wygłosił także wykład na Uniwersytecie Azji i Pacyfiku.

Problemy zdrowotne Wałęsy zaczęły się po powrocie do Polski. Na Filipinach temperatura sięgała 35 stopni, a w Polsce było kilka stopni na minusie. – Pan prezydent bardzo źle zniósł aklimatyzację i musiał skorzystać z pomocy lekarzy – mówi nam bliski współpracownik polityka.

d421zuc

Zobacz także: Białoruska modelka pogrąży prezydenta Trumpa?

d421zuc

Podziel się opinią

Share

d421zuc

d421zuc
Więcej tematów