Trwa ładowanie...

Walentynki 2020 u polskich polityków. Nie zabrakło romantycznych zdjęć i filmów

Walentynki dotarły również do Sejmu. Krzysztof Gawkowski opublikował "romantyczne" zdjęcie z Włodzimierzem Czarzastym. Większość polityków mówi jednak o "walentynkowym prezencie" od PiS i Joanny Lichockiej.
Share
Walentynki 2020 w Sejmie. Najważniejszy tematem "walentynkowy prezent" od Joanny Lichockiej
Walentynki 2020 w Sejmie. Najważniejszy tematem "walentynkowy prezent" od Joanny LichockiejŹródło: iStock.com
d2gwwni

Serca internautów w walentynki skradł Włodzimierz Czarzasty i Krzysztof Gawkowski. Na Twitterze tego drugiego pojawiło się urokliwe zdjęcie. Włodzimierz Czarzasty opiera głowę na ramieniu Gawkowskiego. Zdjęcie opatrzono podpisem "Walentynki w Sejmie" i emotką z serduszkiem.

Pod zdjęciem szybko pojawiły się komentarze internautów. "Wariaci w pozytywnym słowa znaczeniu oczywiście" pisała Małgorzata. Zdjęcie polubiło ponad 200 osób.

Walentynki 2020 w Sejmie. Politycy o prezencie walentynkowym od Joanny Lichockiej

Tematem dnia w mediach społecznościowych oprócz walentynek jest Joanna Lichocka i jej wulgarny gest podczas obrad Sejmu. Kolejni politycy postanowili połączyć oba trendy i mówili o "prezencie walentynkowym" od PiS. Wspomniała o tym między innymi Joanna Scheuring-Wielgus. - To prezent na walentynki dla wszystkich tych, którzy powinni dostać 2 miliardy złotych – oceniła.

d2gwwni

Czytaj też: Koronawirus niszczy walentynki. Nie tak miał wyglądać 14 lutego

O "prezencie na walentynki" wspomniał również Marek Migalski. - Nie rozumiem pretensji opozycji wobec posłanki Joanny Lichockiej. Przecież dostali od niej najlepszą walentynkę. Może nawet o wartości prezydentury dla MKB. Zamiast podziękować hejtują. Wstyd. – pisał na Twitterze.

Wpis w podobnym stylu umieścił Robert Biedroń. - Walentynka. From PiS with serca - przyp. red.). Do postu dołączone było zdjęcie posłanki PiS Joanny Lichockiej wykonującej wymowny gest. Kandydat na prezydenta umieścił również inny wpis w wątku walentynkowym. - Dzisiaj w prezencie walentynkowym rząd PiS daje prezesowi Kaczyńskiemu ustawę kagańcową. Ustawę, która jest rozwiązaniem, mającym na celu zawłaszczenie władzy i postawienie na interes partyjny – pisał na Twitterze.

Walentynki w wyjątkowy sposób postanowiła uczcić również para prezydencka. W mediach społecznościowych pojawił się krótki filmik, na którym nie brak romantycznych scen z udziałem Agaty Dudy i Andrzeja Dudy.

d2gwwni

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Kosiniak-Kamysz wyzwał na debatę Kidawę-Błońską. Reakcja Borysa Budki

d2gwwni

Podziel się opinią

Share
d2gwwni
d2gwwni
Więcej tematów