Trwa ładowanie...
d4hvvm4
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W sylwestrową noc we Francji podpalono ponad 800 samochodów

• W sylwestrową noc podpalono w całej Francji ponad 800 samochodów
• Informację podało francuskie MSW
• To o 14,5 proc. mniej niż przed rokiem - napisał szef resortu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sylwestrową noc we Francji podpalono ponad 800 samochodów
(Wikipedia)
d4hvvm4

Samochody podpalają najczęściej młodzi mieszkańcy tzw. problemowych dzielnic dużych miast, wyrażając w ten sposób swoją frustrację z powodu braku perspektyw życiowych i zawodowych.

Jak podało MSW, w sylwestrową noc policja zatrzymała ponad 600 osób, znacznie więcej niż w poprzednich latach. Po listopadowych zamachach w ParyżuParyżu, w których zginęło 130 osób, władze zwiększyły środki bezpieczeństwa podczas masowych imprez sylwestrowych.

d4hvvm4

Zobacz również: "Mona Lisa" kryje pod sobą inny portret?

d4hvvm4

Podziel się opinią

Share

d4hvvm4

d4hvvm4
Więcej tematów