Trwa ładowanie...
d1bdyt7
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W sobotę padnie wniosek o odwołanie Leszka Millera

Grupa polityków SLD chce odwołania szefa SLD Leszka Millera - dowiedziało się Radio Merkury. W sobotę zbiera się zarząd partii - ma dyskutować między innymi o porażce Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich i strategii na jesienne wybory parlamentarne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sobotę padnie wniosek o odwołanie Leszka Millera
(PAP, Fot: Marcin Obara)
d1bdyt7

Próbę złożenia wniosku o odwołanie Millera z funkcji przewodniczącego partii deklaruje Grzegorz Napieralski, od marca zawieszony w prawach członka SLD. - Nawet gdyby mi się to nie udało, to zrobi to jeśli nie kilku, to kilkunastu moich kolegów - powiedział Radiu Merkury. Nie podał jednak żadnych nazwisk.

Zdaniem Napieralskiego, SLD musi dotrzeć do młodych, a z Leszkiem Millerem to się nie uda.

W sobotę zarząd partii dyskutować ma o porażce wyborczej Magdaleny Ogórek, a także o strategii na jesienne wybory parlamentarne. Ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii odpowiedzialność za niski wynik Ogórek ma spaść na szefa jej sztabu i wiceprzewodniczącego zarządu partii Leszka Aleksandrzaka.

Wiceszef partii Leszek Aleksandrzak w rozmowie z Radiem Merkury mówi, że to nie czas na partyjne rozliczenia. Podobnie uważa lider Sojuszu Leszek Miller, który apeluje by poczekać na wynik wyborów parlamentarnych.

d1bdyt7

Podziel się opinią

Share

d1bdyt7

d1bdyt7
Więcej tematów