Trwa ładowanie...
dldxva0
IAR

W sobotę padnie wniosek o odwołanie Leszka Millera

Grupa polityków SLD chce odwołania szefa SLD Leszka Millera - dowiedziało się Radio Merkury. W sobotę zbiera się zarząd partii - ma dyskutować między innymi o porażce Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich i strategii na jesienne wybory parlamentarne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sobotę padnie wniosek o odwołanie Leszka Millera
(PAP, Fot: Marcin Obara)
dldxva0

Próbę złożenia wniosku o odwołanie Millera z funkcji przewodniczącego partii deklaruje Grzegorz Napieralski, od marca zawieszony w prawach członka SLD. - Nawet gdyby mi się to nie udało, to zrobi to jeśli nie kilku, to kilkunastu moich kolegów - powiedział Radiu Merkury. Nie podał jednak żadnych nazwisk.

Zdaniem Napieralskiego, SLD musi dotrzeć do młodych, a z Leszkiem Millerem to się nie uda.

W sobotę zarząd partii dyskutować ma o porażce wyborczej Magdaleny Ogórek, a także o strategii na jesienne wybory parlamentarne. Ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii odpowiedzialność za niski wynik Ogórek ma spaść na szefa jej sztabu i wiceprzewodniczącego zarządu partii Leszka Aleksandrzaka.

Wiceszef partii Leszek Aleksandrzak w rozmowie z Radiem Merkury mówi, że to nie czas na partyjne rozliczenia. Podobnie uważa lider Sojuszu Leszek Miller, który apeluje by poczekać na wynik wyborów parlamentarnych.

dldxva0

Podziel się opinią

Share
dldxva0
dldxva0