Trwa ładowanie...
d2zqeyi
Policja

W reklamówkach mieli prawie 130 tysięcy euro. Zatrzymała ich policja z Katowic

130 tys. euro odkryli policjanci z Katowic w reklamówkach w bagażniku jednego z samochodów. Mężczyźni siedzący w aucie zostali zatrzymani - nie potrafili wytłumaczyć posiadania tak dużej kwoty.
Share
W reklamówkach mieli prawie 130 tysięcy euro. Zatrzymała ich policja z Katowic
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d2zqeyi

W trakcie obserwacji parkingu przy jednym z katowickich banków uwagę wywiadowców z oddziału prewencji zwróciło trzech mężczyzn siedzących w jednym z samochodów. Gdy jeden z nich poszedł do banku, funkcjonariusze postanowili działać. Kontrola wykazała w bagażniku ich samochodu dwie reklamówki wypełnione banknotami euro.
<BR. Mężczyźni w żaden logiczny sposób nie byli w stanie wyjaśnić pochodzenia pieniędzy. Z uwagi na podejrzenie, że mogą one pochodzić z przestępstwa, mężczyźni zostali zatrzymani.

W trakcie przeszukania mieszkania jednego z mężczyzn policjanci zabezpieczyli 10 telefonów komórkowych, 4 laptopy, twarde dyski, modemy, kilkanaście kart bankomatowych z różnych banków, oraz kilka porcji marihuany. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe.

Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są dalsze zatrzymania.

d2zqeyi

Podziel się opinią

Share
d2zqeyi
d2zqeyi
Więcej tematów