Trwa ładowanie...
d16eaeb

W pięciu powybijali Pakistańczykowi zęby

- Policjanci z Ozorkowa (woj. łódzkie) wyjaśniają okoliczności pobicia 44-letniego obywatela Pakistanu, którego w nocy z poniedziałku na wtorek zaatakowała grupa pięciu mężczyzn - powiedziała WP Magdalena Czarnacka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W pięciu powybijali Pakistańczykowi zęby
(PAP)
d16eaeb

Policja czeka na opinię biegłych lekarzy, którzy ocenią, jak bardzo poważne były obrażenia zaatakowanego. Nieoficjalnie wiadomo, że Pakistańczyk doznał urazu głowy, ma złamany nos i wybite zęby. Wyszedł już ze szpitala, a w środę ma zostać przesłuchany w obecności tłumacza.

Na ten sam dzień zaplanowano również przesłuchanie podejrzanych. - Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 17 do 35 lat - poinformowała Czarnecka. Dodała również, że funkcjonariusze postarają się wówczas ustalić dokładny przebieg zajścia i to, "czy pobicie miało podtekst narodowościowy".

Policja sprawdza też, czy miejsce, w którym miało dojść do zdarzenia, jest monitorowane. Jeżeli tak, powinno to znacznie przyspieszyć odnalezienie sprawców i ewentualnych świadków zdarzenia.

d16eaeb

Podziel się opinią

Share
d16eaeb
d16eaeb
Więcej tematów