Trwa ładowanie...
d1tf8cd
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W Niemczech rozbił się policyjny śmigłowiec, 2 zabitych

• Dwie osoby zginęły, a jedna została ciężko ranna w katastrofie śmigłowca niemieckiej policji federalnej
• Do katastrofy doszło w miejscowości Bimoehlen w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn na północy Niemiec - poinformował policyjny rzecznik
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Niemczech rozbił się policyjny śmigłowiec, 2 zabitych
(AFP)
d1tf8cd

Według niego śmigłowcem Eurocopter 135 leciało trzech ludzi. Wypadek wydarzył się około godziny 20 i nie spowodował ofiar wśród osób postronnych ani szkód w budynkach. Rozbita maszyna należała do policyjnej eskadry śmigłowcowej z bazą w miejscowości Fuhlendorf w Szlezwiku-Holsztynie.

Zobacz także: Prywatny śmigłowiec runął do wody

d1tf8cd

Podziel się opinią

Share

d1tf8cd

d1tf8cd
Więcej tematów