Trwa ładowanie...

W jednej ze szkół zabroniono nosić krótkie spodenki w trakcie upału. Uczniowie przyszli w... sukienkach!

Jak donosi TVP Info, w jednej z angielskich szkół doszło do niecodziennego protestu. Uczniowie placówki postanowili przyjść na lekcje w... sukienkach. Wszystko przez zakaz noszenia szortów w okresie letnim. Dyrekcja szkoły, uparła się bowiem, aby jej uczniowie przez cały czas chodzili w długich, garniturowych spodniach, ponieważ tak zakłada regulamin.

Share
W jednej ze szkół zabroniono nosić krótkie spodenki w trakcie upału. Uczniowie przyszli w... sukienkach!
Źródło: bbc.com
d2zl8zs

Z powodu ogromnych upałów niektórzy uczniowie przyszli do szkoły w Longhill High School w sportowych szortach. Dyrekcja jednak szybko zauważyła, że strój taki jest niezgodny z regulaminem szkoły i odesłała część uczniów do domu. Warto podkreślić też fakt, że chłopcy przyszli do placówki ubrani w szorty z logo szkoły, których używali na lekcjach wychowania fizycznego. Chłopcy jednak nie dali za wygraną i postanowili znaleźć inny sposób, aby obejść niełaskawy regulamin. Jak się okazało... dopuszcza on noszenie sukienek.

Jak dodaje TVP Info, czterech uczniów przyszło następnego dnia do szkoły... w sukienkach. Na początku władze szkoły kazały im je zdjąć, ale ponieważ strój chłopców nie łamał regulaminu dyrekcja musiała skapitulować. Kate Williams - dyrektorka placówki - miała stwierdzić, że noszenie jakiejkolwiek regulaminowej części stroju jest dozwolone. – Powiedziała, że możemy zostać w sukienkach – relacjonował uczeń Kodi Ayling.

d2zl8zs

Podziel się opinią

Share
d2zl8zs
d2zl8zs
Więcej tematów