Trwa ładowanie...

W dzień narty, wieczorem piwo z góralami. Andrzej Duda korzysta z zimy

Cały dzień na stoku, a wieczorem piwo w góralskiej karczmie – to sposób na zimowy wyjazd dla wielu Polaków. Także prezydent Andrzej Duda w czasie ostatniego pobytu w Zakopanem nie omieszkał najpierw poszusować na stoku, a następnie napić się z góralami.

Share
W dzień narty, wieczorem piwo z góralami. Andrzej Duda korzysta z zimyŹródło: newspix.pl
dpu05xj

Sezon narciarski trwa. Od czasu do czasu korzysta z niego Andrzej Duda, którego wielkim hobby są narty. Miał ku temu okazję w czasie ostatniego pobytu w Zakopanem, gdzie na Polanie Szymoszkowej otwierał charytatywne zawody w narciarstwie alpejskim „12H Slalom Maraton Zakopane 2018".

- Wielka przyjemność zjechania tutaj tym slalomem gigantem na Szymoszkowej jest dla mnie jako człowieka, jako prezydenta, zaszczytem. Cel tego spotkania jest niezwykle szczytny, to pomoc młodzieży, pomoc osobom niepełnosprawnym w ich powrocie do sprawności, rehabilitacji – mówił prezydent, otwierając imprezę.

newspix.pl
Źródło: newspix.pl

W dzień był czas na narty, a wieczorem… na relaks. Andrzej Duda pojawił się w jednej z restauracji w stolicy polskich Tatr na spotkaniu z góralami. Atmosfera była tak swobodna, że prezydent, tak jak i inni uczestnicy spotkania, sięgnął po kufel piwa.

dpu05xj

Na pewno ucieszy to Polaków, którzy w sondażu wskazali, że to właśnie z Andrzejem Duda najchętniej napiliby się złocistego trunku. W badaniu Grupy Żywiec, na prezydenta jako najlepszego kompana do piwa zagłosowało 47 proc. badanych. Dalsze miejsca zajęli: Robert Biedroń, prezydent Słupska; Paweł Kukiz, lider Kukiz 15; przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk i Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

W ubiegłym sezonie narciarskim Andrzej Duda jeździł w góry, gdy tylko miał wolny weekend. Jak ujawnił jego współpracownik Andrzej Dera, w sumie prezydent był na nartach siedem razy.

dpu05xj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpu05xj
dpu05xj
Więcej tematów