Trwa ładowanie...
d4h3mk7

W dzień narty, wieczorem piwo z góralami. Andrzej Duda korzysta z zimy

Cały dzień na stoku, a wieczorem piwo w góralskiej karczmie – to sposób na zimowy wyjazd dla wielu Polaków. Także prezydent Andrzej Duda w czasie ostatniego pobytu w Zakopanem nie omieszkał najpierw poszusować na stoku, a następnie napić się z góralami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak relaksuje się Andrzej Duda po dniu na stoku
Tak relaksuje się Andrzej Duda po dniu na stoku (newspix.pl)
d4h3mk7

Sezon narciarski trwa. Od czasu do czasu korzysta z niego Andrzej Duda, którego wielkim hobby są narty. Miał ku temu okazję w czasie ostatniego pobytu w Zakopanem, gdzie na Polanie Szymoszkowej otwierał charytatywne zawody w narciarstwie alpejskim „12H Slalom Maraton Zakopane 2018".

- Wielka przyjemność zjechania tutaj tym slalomem gigantem na Szymoszkowej jest dla mnie jako człowieka, jako prezydenta, zaszczytem. Cel tego spotkania jest niezwykle szczytny, to pomoc młodzieży, pomoc osobom niepełnosprawnym w ich powrocie do sprawności, rehabilitacji – mówił prezydent, otwierając imprezę.

newspix.pl

W dzień był czas na narty, a wieczorem… na relaks. Andrzej Duda pojawił się w jednej z restauracji w stolicy polskich Tatr na spotkaniu z góralami. Atmosfera była tak swobodna, że prezydent, tak jak i inni uczestnicy spotkania, sięgnął po kufel piwa.

d4h3mk7

Na pewno ucieszy to Polaków, którzy w sondażu wskazali, że to właśnie z Andrzejem Duda najchętniej napiliby się złocistego trunku. W badaniu Grupy Żywiec, na prezydenta jako najlepszego kompana do piwa zagłosowało 47 proc. badanych. Dalsze miejsca zajęli: Robert Biedroń, prezydent Słupska; Paweł Kukiz, lider Kukiz 15; przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk i Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

W ubiegłym sezonie narciarskim Andrzej Duda jeździł w góry, gdy tylko miał wolny weekend. Jak ujawnił jego współpracownik Andrzej Dera, w sumie prezydent był na nartach siedem razy.

d4h3mk7

Podziel się opinią

Share

d4h3mk7

d4h3mk7
Więcej tematów