Trwa ładowanie...

W centrum Wrocławia powstaje plaża - zbliżają się Nowe Horyzonty

Na placu Solnym we Wrocławiu powstaje plaża. To kolejny znak zbliżającego się festiwalu Nowe Horyzonty.
Share
W centrum Wrocławia powstaje plaża - zbliżają się Nowe Horyzonty
Źródło: WP.PL, Fot: Michał Dzierżak
dgdfvgm

W poniedziałek na plac Solny we Wrocławiu przywieziono ponad 180 ton piasku. Wszystko to potrzebne jest do utworzenia plaży, która stanie się miejscem odpoczynku dla gości festiwalu Nowe Horyzonty i samych wrocławian. Od pięciu lat relaks pod palmą w centrum Wrocławia jest nieodłącznym elementem Nowych Horyzontów.

Ci, którzy udadzą się na plaże na placu Solnym, będą mogli odpoczywając w leżakach napić się kawy, herbaty lub napojów chłodzących. Dodatkową atrakcją będzie czterometrowy tor do skimboardingu, czyli ślizganiu się na specjalnej desce po cienkiej tafli wody. Najmłodsi goście będą mogli po prostu pobawić się w piasku.

Plaża będzie czynna od 24 lipca do 3 sierpnia - czyli przez cały okres trwania festiwalu Nowe Horyzonty. Goście będą mogli skorzystać z niej w godzinach od 10.00 do 20.00.

Tegoroczna edycja filmowego festiwalu jest już czternasta. Od 2006 roku impreza odbywa się we Wrocławiu. W tym roku będzie można zobaczyć ponad 360 filmów polskich i zagranicznych, a znaczna część projekcji odbędzie się w budynku kina Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego. Festiwalowi będą towarzyszyły wystawy, spotkania oraz imprezy w klubie festiwalowym we wrocławskim Arsenale.

dgdfvgm

Podziel się opinią

Share
dgdfvgm
dgdfvgm
Więcej tematów