Trwa ładowanie...
d4i3l2i
W Belwederze spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Ewą Kopacz
x-news/TVN 24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W Belwederze spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Ewą Kopacz

W czwartek o godz. 19.00 desygnowana na premiera Ewa Kopacz przyjechała do Belwederu na spotkanie z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Marszałek sejmu przedstawi prezydentowi skład nowej Rady Ministrów; w piątek pozna go opinia publiczna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4i3l2i

W środę i w czwartek Kopacz przeprowadziła rozmowy ze wszystkimi dotychczasowymi ministrami na temat pracy ich resortów. - Zakończyłam swoją pracę w ramach misji, którą powierzył mi prezydent. Zakończyłam przegląd merytoryczny i rozmowy z obecnie urzędującymi ministrami - powiedziała w czwartek Kopacz.

Oświadczyła, że jest już gotowa "by pójść do prezydenta" ze skompletowanym składem swojego rządu. - To będzie rząd merytoryczny, pełen silnych osobowości i będzie spajał PO. Z takim przekazem udam się do prezydenta - powiedziała Kopacz.

d4i3l2i

Zapowiedziała, że "część z urzędujących ministrów pozostanie na swoich stanowiskach, część będzie musiała się ze stanowiskami pożegnać". Zapewniła także, że nie będzie zmieniać struktur poszczególnych ministerstw.

Kopacz już we wtorek mówiła, że jest właściwie gotowa, jeśli chodzi o skład rządu. Zapowiedziała wtedy, że pierwszą osobą, która dowie się, jak będzie wyglądać nowa Rada Ministrów, będzie prezydent. Poinformowała wtedy, że w piątek o godz. 10.00 o składzie nowego rządu szczegółowo poinformuje na konferencji prasowej.

Rząd z Ewą Kopacz na czele ma być powołany 22 września. 1 października premier ma wygłosić w sejmie expose.

d4i3l2i

Podziel się opinią

Share

d4i3l2i

d4i3l2i
Więcej tematów