Trwa ładowanie...
d487t5x

Victor Orban pokazał wnuka. Mateusz Morawiecki składa gratulacje

Victor Orban po raz piąty został dziadkiem. Premier Węgier pokazał swojego kolejnego wnuka. Gratulacje złożył mu w mediach społecznościowych Mateusz Morawiecki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Victor Orban pokazał kolejnego wnuka. Mateusz Morawiecki złożył mu gratulacje
Victor Orban pokazał kolejnego wnuka. Mateusz Morawiecki złożył mu gratulacje (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d487t5x

Victor Orban wszystkim kojarzy się jako twardy polityk i premier Węgier. Niewiele osób wie jednak, jak wygląda jego życie prywatne. Tymczasem Victor Orban doczekał się już piątki wnuków.

Victor Orban dziadkiem po raz piąty. Mateusz Morawiecki składa gratulacje

Najnowszego członka rodziny Victor Orban zaprezentował w mediach społecznościowych. "Zbiera nam się drużyna piłkarska. Niech Bóg cię błogosławi Bertalanie!" - napisał premier Węgier.

d487t5x

Osobiste gratulacje węgierskiemu politykowi złożył premier Mateusz Morawiecki. "Tak wygląda szczęście! Mojemu przyjacielowi Viktorowi Orbanowi urodził się kolejny wnuk" - czytamy we wpisie.

Stanisław Karczewski tłumaczy się ze słów o jabłkach

Victor Orban pokazał wnuka. Szczery wpis Mateusza Morawieckiego

Polski premier poza polityka utrzymuje bliskie stosunki z szefem węgierskiego rządu. Mateusz Morawiecki nie raz składał życzenia i gratulacje Victorowi Orbanowi

d487t5x

Nie inaczej było tym razem. "Viktorze, serdeczne gratulacje dla Ciebie i całej Rodziny" - napisał Mateusz Morawiecki.

Victor Orban i jego rodzina. Piątka dzieci i piątka wnuków

Oprócz pokaźnej liczby wnuków Victor Orban to także ojciec piątki dzieci. Jest żonaty z prawniczką Aniko Levai. Razem doczekali się czterech córek oraz syna: Rahelę, Florę, Sarę, Rozę oraz Gaspara.

d487t5x

Bertalan, którym na Facebooku pochwalił się Victor Orban, jest trzecim dzieckiem jego córki Raheli. Najmłodszy wnuk Orbana ma siostry Aliz oraz Annę Adel.

Victor Orban jest także dziadkiem małej Johanny, która jest córką Sary. Widzimy więc, że dużą rolę w życiu węgierskiego premiera odgrywają kobiety, czego ten nigdy nie ukrywał i chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego rodzinnego życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d487t5x

Podziel się opinią

Share
d487t5x
d487t5x
Więcej tematów