Trwa ładowanie...
d2yv9jo

VERVA Street Racing-Dakar na Narodowym już dzisiaj!

Największe motoryzacyjne show w tej części Europy już dzisiaj zawita na Stadion Narodowy. Pustynna Bitwa Mistrzów „Polska vs. Reszta Świata”, występ na żywo zespołu Jamiroquai, wyścig żużlowy oraz pokazy kaskaderskie i monster trucki to główne atrakcje tego motoryzacyjno-muzycznego wydarzenia. Ostatnie bilety dostępne są jeszcze na ebilet.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
VERVA Street Racing-Dakar na Narodowym już dzisiaj!
(B.Zborowski/LIVE)
d2yv9jo

Pustynny tor na Stadionie Narodowym stanie się areną walki o najlepsze czasy. Na wydmach, hopach i ostrych zakrętach drużyny zmierzą się w sześciu kategoriach: samochody rajdowe WRC, motocykle, quady, ciężarówki, buggy, samochody cross country. Zmagania odbędą się w konfiguracji 2 x 2. W polskim zespole pojadą m.in. Adam Małysz, Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski, Jacek Czachor, Taddy Błażusiak, Tomasz Kuchar i Martin Kaczmarski. Zespół „Reszty Świata” reprezentować będą Carlos Sainz, Marcus Grönholm, Bryan Bouffier, Marc Coma, Ruben Faria, Helder Rodrigues.

– Takiej VERVA Street Racing jeszcze nie było! W jednym miejscu połączą się sportowe emocje z muzyczną energią, a to wszystko za sprawą dakarowych zmagań najlepszych kierowców na świecie oraz występu na żywo królów muzyki funk, zespołu Jamiroquai – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

* Moto-uczta Verva Street Racing - kup bilet!*

Na torze, który będzie budowany przez 4 dni z piasku przywiezionego przez ponad 400 ciężarówek, oprócz rajdowych mistrzów kierownicy zobaczymy serię pokazów specjalnych. Nie zabraknie akrobacji FMX, skoków skuterem śnieżnym, freestylowych quadów, przeglądu historycznych maszyn, niszczącego przejazdu monster trucków i tańca z wykorzystaniem miotaczy ognia. Wyjątkowym wydarzeniem będzie także VERVA Speedway Cup, czyli debiut żużla na Stadionie Narodowym. W wyścigu zmierzy się sześciu zawodników, w tym rewelacyjni Jarosław Hampel i Emil Sayfutdinov.

d2yv9jo

Ceny biletów kształtują się następująco:
- sektory G: normalny 49 zł, ulgowy 34 zł,
- sektory C: normalny 69 zł, ulgowy 48 zł,
- sektory D: normalny 109 zł, ulgowy 76 zł.

Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl. Bilety z wejściem na Pit Party zostały już wyprzedane.

d2yv9jo

Podziel się opinią

Share
d2yv9jo
d2yv9jo
Więcej tematów