Trwa ładowanie...

Uzbrojony po zęby szaleniec powstrzymany przez bohaterskiego mężczyznę

Posiadanie broni to w USA wciąż gorący temat, a wielu stanach nieustająco toczą się dyskusje nad zniesieniem albo ograniczeniem pozwolenia na broń. Tymczasem w Arlingnton, w Texasie, mężczyzna mający pozwolenie na noszenie ukrytej broni udowodnił, że jej posiadanie może czasem powstrzymać masowe morderstwo.

Uzbrojony po zęby szaleniec powstrzymany przez bohaterskiego mężczyznęŹródło: Pixabay.com, fot: PDPics
d1s6cw2
d1s6cw2

Wszystko zaczęło się od zwykłej awantury w barze. W pewnym momencie, gdy barman próbował porozmawiać z agresywnym gościem lokalu, ten wyjął nagle pitolet i zastrzelił go. Barman zginął na miejscu - informuje dallasnews.com

Świadkiem tego zdarzenia był pewniem Teksańczyk, który w barze jadł posiłek. Miał pozwolenie na noszenie ukrytej broni. Widząc, że awantura przeradza się w jatkę, a mężczyzna jest niebezpieczny dla otoczeniai uzbrojony po zęby, wyciągnął pistolet i zastrzelił go. Napastnik oprócz broni z której wystrzelił, miał on jescze dwa załadowane pistolety i nóż.

Policja w Arlington tak skomentowała to zdarzenie: Bohater z Teksasu powstrzymał masowe morderstwo, które planował uzbrojony po zęby szaleniec.

d1s6cw2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s6cw2
Więcej tematów