Trwa ładowanie...
d444f68
d444f68
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

USA zamknęły przestrzeń powietrzną nad Syrią dla swych samolotów cywilnych

Ze względu na groźbę zestrzelenia przez ekstremistów USA zamknęły dla samolotów amerykańskich przewoźników przestrzeń powietrzną nad Syrią - poinformował amerykański Federalny Zarząd Lotnictwa (FAA).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d444f68

Władze lotnicze USA podkreślają, że tocząca się od ponad trzech lat wojna domowa w Syrii stanowi poważne zagrożenie dla cywilnego transportu powietrznego.

FAA zwraca uwagę, że ugrupowania ekstremistyczne dysponują bronią przeciwlotniczą, przy wykorzystaniu której zestrzelili już wiele syryjskich samolotów wojskowych.

d444f68

Podziel się opinią

Share

d444f68

d444f68
Więcej tematów