Trwa ładowanie...
d1bwab5
d1bwab5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

USA ostrzegają swych obywateli przed atakami terrorystycznymi na świecie

W opublikowanym komunikacie Departament Stanu USA ostrzegł wybierających się za granicę Amerykanów przed zwiększonym zagrożeniem terrorystycznym na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1bwab5

Worldwide Travel Alert: The State Department alerts U.S. citizens to possible risks of travel due to increased...

Posted by U.S. Department of State: Consular Affairs on 23 listopada 2015

"Dostępne obecnie informacje wskazują na to, że Państwo Islamskie, Al-Kaida, Boko Haram i inne grupy terrorystyczne nadal planują ataki w wielu regionach" - głosi komunikat, w którym Departament Stanu USA przypomniał także ostatnie zamachy we Francji, Danii, Nigerii, Turcji i Mali.

Ostrzeżenie ma charakter zapobiegawczy i będzie obowiązywać do 24 lutego 2016 roku.

d1bwab5

Zobacz również: Terroryści grożą kolejnymi zamachami. Nagranie bojowników ISIS

d1bwab5

Podziel się opinią

Share

d1bwab5

d1bwab5
Więcej tematów