Trwa ładowanie...
d2mbvqo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

USA. Nie udowodnili prawa do wygranej w "totka". 63 mln dolarów przepadnie?

• Nikt nie zdołał udowodnić swoich praw do głównej wygranej w loterii SuperLotto, w stanie Kalifornia
• Wygrana kwota to 63 mln dolarów
• Wszystko wskazuje, że suma ta zostanie przeznaczona na potrzeby stanowych szkół
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
USA. Nie udowodnili prawa do wygranej w "totka". 63 mln dolarów przepadnie?
(AFP, Fot: Yuri Cortez)
d2mbvqo

Przedstawiciele stanowej loterii oświadczyli, że do ostatecznego sześciomiesięcznego terminu, który upłynął o godz. 17 (czasu lokalnego) w czwartek nikt nie przedstawił pozytywnie zweryfikowanego losu, na który padła główna wygrana, lub nie udowodnił w inny sposób swoich praw do wygranej.

Jeden z mieszkańców stanu, Brandy Milliner, wystąpił przeciwko dyrekcji loterii na drogę sądową twierdząc, że przedłożył szczęśliwy los. Jego roszczenie dyrekcja SuperLotto odrzuciła jednak utrzymując, że los jest zbyt zniszczony aby go uznać.

Była to najwyższa wygrana w historii stanu Kalifornia, do której nikt nie był w stanie udowodnić swoich praw. Poprzedni rekord wynosił 28,5 mln dolarów i ustanowiono go w 2003 r.

d2mbvqo

Wiadomo, że los na którym skreślono szczęśliwą kombinację liczb, sprzedano 8 sierpnia ub. roku w sieciowym sklepie 7- Eleven w Los Angeles.

Zobacz także: Czy opłaca się kupować więcej losów na loterii? Oni to sprawdzili

d2mbvqo

Podziel się opinią

Share

d2mbvqo

d2mbvqo
Więcej tematów