Trwa ładowanie...
d34fkwr

USA: kolejny skandal w rodzinie Bushów?

Gubernator stanu Floryda i jednocześnie brat prezydenta Stanów Zjednoczonych Jeb Bush ma kłopoty w związku z informacjami o jego rzekomym romansie. Dziennikarze oczekują, że w poniedziałek zwoła on w tej sprawie konferencję prasową.

d34fkwr
d34fkwr

Według amerykańskich gazet, brat George W. Busha przez wiele miesięcy ukrywał swój związek z Cynthią Henderson, sekretarką stanowego departamentu zarządzania.

W poniedziałek biuro gubernatora poinformowało, że Jeb Bush zamierza odeprzeć zarzuty w obecności samej pani Henderson. Jesteśmy przekonani, że pierwsze pytanie, jakie padnie, dotyczyć będzie tej sprawy. Dlatego gubernator wygłosi specjalne oświadczenie - poinformowała odpowiedzialna za kontakty z mediami Katie Baur. Dodała, że prawo do komentowania sprawy ma jedynie sam Bush.

Coraz gorętsze plotki na temat rzekomego związku gubernatora z Cynthią Henderson pojawiają się głównie w Internecie. Bush rozmawiał już w tej sprawie z dziennikarzami zajmującymi się polityką. Zdecydowanie zaprzeczył informacjom o utrzymywaniu jakichkolwiek związków pozamałżeńskich. (jask)

d34fkwr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34fkwr
Więcej tematów