Trwa ładowanie...

USA: Kłusownik zabił kilkaset jeleni. W więzieniu ma oglądać za karę kultową animację "Bambi"

David Berry Jr, kłusownik z hrabstwa Lawrence w stanie Missouri w USA, został skazany na karę 12 miesięcy pozbawienia wolności za zabicie kilkuset jeleni. Dodatkowo sąd nakazał mężczyźnie regularne oglądanie kultowego filmu animowanego Disneya "Bambi".

Share
USA: Kłusownik zabił kilkaset jeleni. W więzieniu ma oglądać za karę kultową animację "Bambi"
Źródło: Shutterstock.com, Fot: erni
d2uz3nf

USA: Kłusownik zabił setki jeleni. Trafi do więzienia i będzie oglądał film "Bambi"

Kłusownik z USA został zatrzymany w sierpniu tego roku na gorącym uczynku, gdy odciął głowę zabitemu wcześniej jeleniowi. Prokuratura oskarżyła go o prowadzenie nielegalnych polowań na zwierzęta. Zastrzelił nawet do kilkuset jeleni. Śledczy zarzucili mu, że zabijał je dla trofeów.

Sąd w USA skazał mężczyznę na 12 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo stracił dożywotnio prawa łowieckie oraz dostał karę 120 dni więzienia w hrabstwie Barton za naruszenie przepisów przeciwpożarowych. Amerykański sędzia nakazał także kłusownikowi regularnie oglądać w zakładzie karnym kultową animację "Bambi" - ma to robić raz w miesiącu przez cały okres odsiadki. Pierwsze oglądanie zaplanowano na 23 grudnia.

d2uz3nf

Ponadto uprawnienia łowieckie stracili ojciec i brat kłusownika, którzy pomagali w nielegalnych polowaniach. Lokalne media twierdzą, że to największa afera kłusownicza w historii stanu Missouri w USA.

"Bambi" - animacja uwielbiana przez dzieci

Film animowany "Bambi" został wyprodukowany przez studio Disneya w 1942 roku. Opowiada o małym jelonku, którego mamę zabili myśliwi i musi sobie radzić z przeciwnościami losu zupełnie sam. Bajka jest uwielbiana wśród najmłodszych widzów aż do dziś.

"Bambi" doczekał się swojej kontynuacji - druga część została wyprodukowana w 2006 roku. Pojawiają się też plotki o trzeciej części, która miałaby się ukazać w 2019 roku.

d2uz3nf

Podziel się opinią

Share
d2uz3nf
d2uz3nf
Więcej tematów