Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
20-10-2014 12:08

Unikatowy projekt na Wzgórzach Warszewskich będzie kontynuowany

Inwestycja mieszkaniowa Małe Błonia, która przez swoją unikatowość szybko znalazła nabywców, będzie kontynuowana. Drugi etap inwestycji już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży dla mieszkańców Szczecina.

Artykuł sponsorowany
Unikatowy projekt na Wzgórzach Warszewskich będzie kontynuowanyŹródło: Materiały prasowe
d1e657l
d1e657l

Popyt na nowe mieszkania w Polsce oraz zdolność kredytowa nabywców regularnie rośnie. Szczecin nie jest tu wyjątkiem. W tej sytuacji można się spodziewać, że drugi etap inwestycji Małe Błonia na Wzgórzach Warszewskich zostanie szybko wykupiony przez Szczecinian.

Pierwszy etap sprzedał się nam bez problemów, stąd decyzja o kontynuowaniu projektu. – mówi p. Paweł Nowacki Członek Zarządu firmy BBI Development, odpowiedzialnej za budowę inwestycji – Wielu Klientów przychodziło do nas po prostu z polecenia. Nawet nie potrzebowaliśmy wielkiej reklamy, inwestycja była rozchwytywana, dlatego II etap jest naturalną reakcją na potrzeby rynku w Szczecinie – dodaje.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Na wysokie zainteresowanie inwestycją miały wpływ takie elementy jak świetna lokalizacja z malowniczym widokiem na panoramę miasta, Jezioro Dąbie czy rozlewisko Odry oraz tereny zielone w okolicy, oraz bardzo dobrą komunikacją z centrum, z właśnie oddaną do użytku nową Trasą Północną i zmodernizowaną ul. Łączną.

d1e657l

Niewątpliwym atutem Małych Błoni jest wysoka jakość wykonania i przyjazna mieszkańcom infrastruktura, windy, parking podziemny, a wszystko to w kameralnej zabudowie. Dobry projekt inwestycji gwarantuje, że praktycznie każde mieszkanie stanowi ciekawą i atrakcyjną przestrzeń do indywidualnej aranżacji.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)
Artykuł sponsorowany
d1e657l

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e657l
Więcej tematów