Trwa ładowanie...

Uniejów. Earth Festival Uniejów 2020 darmowy koncert i wiele gwiazd

Impreza w Uniejowie. W niedzielę podczas koncertu "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" w ramach Earth Festival Uniejów 2020 wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej.

Impreza w Uniejowie. Wystąpią m.in. Kayah i Viki Gabor (zdj.)Impreza w Uniejowie. Wystąpią m.in. Kayah i Viki Gabor (zdj.)Źródło: East News, fot: East News
dc1bg41
dc1bg41

Koncert "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" to widowisko będące zwieńczeniem dwudniowego festiwalu Earth Festival Uniejów, który odbywa się w Uniejowie.

Impreza, na której wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia w Uzdrowisku Termalnym w Uniejowie. W ramach Uniejów Earth Festival 2020 odbędzie się tam całkowicie darmowy koncert, podczas którego wystąpią między innymi Beata Kozidrak, Ewa Farna, Kayah, Kamil Bednarek, Feel, Enej czy Mrozu. Nie zabraknie też głosów młodego pokolenia - Viki Gabor i Natalii Nykiel.

Uniejów. Gwiazdy na festiwalu

Widzowie będą mogli bawić się także przy utworach Sanah - bezapelacyjnym odkryciu tego roku - która piosenkami "Szampan", "Melodia" czy "Sama" skradła serca wielu słuchaczy.

Baron i Tomson o zarobkach: "Kilkadziesiąt koncertów zostało odwołanych. Jest to ból"

Start imprezy o godzinie 20, poprowadzą ją Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać do Uniejowa i posłuchać piosenek na żywo, transmisja live w Polsacie.

dc1bg41

Uniejów. Earth Festival Uniejów - Nowa normalność

To już trzecia edycja Earth Festival Uniejów. "Wierzymy, że odpowiedzialność za siebie i innych jest integralną częścią idei For Earth For Us, wynikającej z dostrzegania postępującej degradacji jakości życia na Ziemi i relacji między nami. Degradacja nie spowalnia, więc i tym razem pokażemy, że nawet najmniejsze działania by powstrzymać negatywne zmiany - mają sens" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydarzenia

Earth Festival Uniejów 2020 rozpocznie się w sobotę, 22 sierpnia, a jego zwieńczeniem będzie koncert "Gwiazdy dla Czystej Polski". Earth Festival to impreza promująca ekologię w specjalnym Eko Miasteczku. Można spodziewać się także kina plenerowego oraz strefy gastronomicznej w tym miejscu.

Festiwal w Uniejowie został zorganizowany z zachowaniem aktualnych wytycznych dotyczących organizacji imprez masowych, zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020, dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych. W związku z dynamiczną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 założenia dotyczące organizacji imprezy mogą ulec zmianie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dc1bg41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc1bg41
Więcej tematów