Trwa ładowanie...
d1djn7e

Ukrytą kamerą filmował seks ze swoimi uczennicami

Nauczyciel jednej ze szkół podstawowych w North Somerset w Wielkiej Brytanii przyznał się do 36 przestępstw na tle seksualnym wobec pięciu nieletnich uczennic - donosi dziennik "Daily Mail". 50-latek niektóre sceny intymne z jedną z uczennic nagrywał ukrytą kamerą.

Share
d1djn7e

Wszystkie przestępstwa zostały popełnione na terenie jednej ze szkół podstawowych w North Somerset. Mężczyzna przyznał się, że dotykał nastoletnie dziewczęta bez ich zgody, flirtował z nimi, a także namawiał do innych czynności seksualnych. Podczas przesłuchania wyszło także na jaw, że mężczyzna seks spotkania w swoim gabinecie, nagrywał ukrytą kamerą.

Jak ustalili śledczy, pedagog bardzo dokładnie selekcjonował swoje ofiary - wybierał dziewczynki najczęściej z biednych rodzin i słabe psychicznie. Następnie szantażował je i groził, że jeśli o sprawie opowiedzą rodzicom lub policji, "to i tak nikt im nie uwierzy".

Policjanci podczas przeszukania domu 50-latka, znaleźli ponad 30 tys. filmów i zdjęć pornograficznych, z czego około 700 to filmy erotyczne z udziałem nieletnich.

Mężczyzna do czerwca będzie przebywał w policyjnym areszcie, niebawem ma także trafić na obserwację psychiatryczną.

d1djn7e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1djn7e
d1djn7e
Więcej tematów