Trwa ładowanie...

Ukraina. 62-latek miał zgwałcić i zabić siedmiolatkę. Policja ujawnia nowe informacje

Mężczyzna podejrzanego o zabójstwo i zgwałcenie siedmiolatki w obwodzie chersońskim na Ukrainie miał być sąsiadem dziewczynki - poinformowała ukraińska policja. 62-letni mężczyzna miał ukrywać zwłoki dziecka przez kilka dni.
Share
Ukraina. 62-latek miał zgwałcić i zabić siedmiolatkę. Policja ujawnia nowe informacje
Ukraina. 62-latek miał zgwałcić i zabić siedmiolatkę. Policja ujawnia nowe informacje
d1zor59

Siedmioletnia Marija Borysowa zaginęła w niedzielę 7 marca we wsi Szczasływe w obwodzie chersońskim na południu kraju. Dziewczynka po raz ostatni była widziana ok. godz. 17.30 niedaleko swojego domu, gdzie bawiła się z innymi dziećmi.

Zwłoki dziecka znaleziono w czwartek w worku, w budynku gospodarczym, podczas powtórnego przeszukania wioski. Na ciele dziewczynki stwierdzono ślady zastosowania przemocy. Wstępnie za przyczynę zgonu uznano uduszenie.

Główny komendant policji poinformował w niedzielę, że po znalezieniu zwłok w kręgu podejrzanych znaleźli się wszyscy mieszkańcy wioski. Kilkadziesiąt osób przesłuchano przy wykorzystaniu wykrywacza kłamstw - dodał. Dzięki działaniom śledczych ustalono możliwego sprawcę.

d1zor59

Tropy doprowadziły policjantów do 62-latka, znajomego rodziców dziewczynki, a także mieszkańca tej samej wsi. Kiedy mundurowi weszli do domu 62-latka, zobaczyli go leżącego z podciętymi żyłami. Udzielono mu pomocy medycznej i przewieziono do szpitala.

Wyniki biologicznej ekspertyzy potwierdziły udział mężczyzny w przestępstwie.

62-latek w niedzielę został poinformowany, że jest podejrzany o zgwałcenie i zabójstwo dziecka. Mężczyzna, jak przekazała policja, to znajomy rodziny i mieszkaniec wsi, w której mieszkała 7-latka. (W niedzielę informowano, że podejrzany ma 52 lata - red.).

Jak pisze Ukraińska Prawda, mężczyzna był w przeszłości niejednokrotnie karany. 62-latek mieszkał samotnie, przy tej samej ulicy, przy której znajdował się dom dziewczynki.

d1zor59

Jarosław Kaczyński zaszczepiony przeciw COVID-19. Radosław Fogiel o kulisach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1zor59

Podziel się opinią

Share
d1zor59
d1zor59
Więcej tematów