Trwa ładowanie...
d3603iy

Uczestniczka idzie jak burza. Nawet pytanie o Pokemony nie zbiło jej z tropu

Jak zawsze nie zabrakło emocji. Uczestniczka szła jak burza i odpowiadała nawet na najbardziej podchwytliwe pytania. Czy uda jej się wygrać milion?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestniczka sięgnie po główną wygraną?
Uczestniczka sięgnie po główną wygraną? (WP Gwiazdy Exclusive)
d3603iy

Środowy odcinek rozpoczął się od gry Doroty. Na dobry początek młoda lekarka została zapytana o to, kto wnosi pozew i poradziła sobie z nim znakomicie. Prawidłowa odpowiedź to powód, a uczestniczka wzbogaciła się kolejne 5 tys. złotych.

Następne zagadnienie dotyczyło świata sportowego. Dorota musiała zmierzyć się z pytaniem o to, który ze sportowców zapoczątkował modę na styl metroseksualny. Mowa była o Davidzie Beckhamie, ale lekarka nie miała z tym najmniejszego problemu.

Dopiero pytanie za gwarantowane 40 tys. sprawiło Dorocie więcej trudności, dlatego zdecydowała się użyć koła 50:50. Niestety, to nie pomogło i uczestniczka skończyła grę z wygraną w wysokości tysiąca złotych.

  WP Gwiazdy Exclusive

Po szybkich eliminacjach do gry przystąpiła Agnieszka. Uczestniczka świetnie odpowiedziała na pytania o to, czym jest antyk, a także na której półkuli leżą Ameryka Północna i Południowa. Przy pytaniu o pokemony Agnieszka wykorzystała koło ratunkowe i poprosiła o pomoc publiczność. To oni pomogli jej poprawnie odpowiedzieć, że Blumblebee nie zalicza się do pokemonów.

d3603iy

Na to pytanie z łatwością na pewno odpowiedziałby niejeden internauta. Na co dzień wieczorami na Twitterze roi się od twittów na temat pytań w "Milionerach". Nieinaczej było w środowy wieczór, gdy użytkownicy pisali ze śmiechem o Pokemonach w TVNowskim show.

Gra zakończyła się na poprawnej odpowiedzi na pytanie za 75 tys. złotych. Już w czwartek przekonamy się, czy Agnieszka wygra milion.

Tutaj możecie obejrzeć "Milionerów"

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

d3603iy

Podziel się opinią

Share

d3603iy

d3603iy
Więcej tematów