Trwa ładowanie...

Tymczasowy areszt dla 20-letniej zabójczyni z Oławy

Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla 20-latki podejrzanej o zabójstwo. Ciało mężczyzny znaleziono na klatce schodowej jednego z bloków mieszkalnych w Oławie (woj. dolnośląskie).
Share
Tymczasowy areszt dla 20-letniej zabójczyni z Oławy
Źródło: Policja
d1vdnlp

Policjanci z oławskiej komendy zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo mężczyzny. Zatrzymana to 20-letnia mieszkanka Oławy. Kobieta trafiła już do policyjnego aresztu.

30 marca przed godz. 6.00 mieszkańcy jednego z bloków w Oławie powiadomili policję o zakrwawionym mężczyźnie, który leżał na klatce schodowej. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Przeprowadzono także szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia.

Już po kilku godzinach od zgłoszenia znalezienia zwłok mężczyzny na klatce schodowej policjanci służby kryminalnej zatrzymali kobietę podejrzewaną o jego zabójstwo. Z ustaleń policji i prokuratury wynika, że kobieta zadała mężczyźnie cios ostrym narzędziem w szyję.

20-latce postawiono zarzut zabójstwa. W świetle prawa grozi jej nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Sąd na wniosek prokuratury zdecydował obecnie o zastosowaniu wobec zatrzymanej środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1vdnlp

Podziel się opinią

Share
d1vdnlp
d1vdnlp
Więcej tematów