Trwa ładowanie...
d3yeui5
"Tylko nie mów nikomu". Film Tomasza Sekielskiego na YouTubie

"Tylko nie mów nikomu". Film Tomasza Sekielskiego na YouTubie

Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" bije rekordy popularności w serwisie YouTube. To kolejna w ostatnich miesiącach produkcja o pedofilii w Kościele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3yeui5

11 maja w serwisie internetowym YouTube pojawił się film "Tylko nie mów nikomu". Od tej pory odtworzono go już ponad 7 mln razy.

- Walka z pedofilią w Kościele nie może się skończyć na tym, że jeden czy drugi ksiądz zostaną wydaleni ze stanu kapłańskiego - mówi autor dokumentu Tomasz Sekielski.

d3yeui5

- To powinno też polegać na tym, że odpowiedzialność poniosą biskupi, którzy albo udawali, że nie widzą, albo ukrywali przestępców w sutannach. Wtedy dopiero będę mógł powiedzieć, że Kościół w Polsce podchodzi poważnie do tematu - dodaje.

Zobacz także: "Tylko nie mów nikomu": Nowe fakty we wstrząsającym filmie

Na prapremierze filmu Wirtualna Polska była już w czwartek. "Okrutne historie padają tam z ust autentycznych ofiar, którym księża zgotowali piekło" - opisuje Karolina Stankiewicz z WP, która "Tylko nie mów nikomu" widziała jako jedna z pierwszych.

"Systematyczne ukrywanie pedofilii w kościelnych murach traumatyzuje pokrzywdzonych jeszcze bardziej, bo zdają sobie sprawę z bezkarności swoich oprawców" - dodaje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yeui5

Podziel się opinią

Share
d3yeui5
d3yeui5
Więcej tematów