Trwa ładowanie...
d3oe3sl
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Twitter zawiesił 125 tys. kont propagujących terroryzm

• Twitter walczy z terroryzmem - od połowy 2015 roku zawiesił 125 tysięcy kont
• Wszystkie za groźby bądź treści propagujące terroryzm, głównie związane z Państwem Islamskim (IS)
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twitter zawiesił 125 tys. kont propagujących terroryzm
(Fotolia, Fot: biaze)
d3oe3sl

Od połowy zeszłego roku administratorzy zablokowali ponad 125 tysięcy kont, w których pojawiały się groźby lub promowanie terroryzmu - poinformował portal mikroblogowy.

Większość profili była związana z tak zwanym Państwem Islamskim. - Potępiamy użycie Twittera do promowania terroryzmu i regulamin mówi jasno, że takie działanie, jak i inne akty przemocy, nie są dozwolone w serwisie - napisano na blogu portalu.

Władze wielu krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, wzywają platformy społecznościowe do zintensyfikowania działań przeciwko prowadzeniu za ich pomocą rekrutacji i planowaniu ataków terrorystycznych.

d3oe3sl

Podziel się opinią

Share

d3oe3sl

d3oe3sl
Więcej tematów