Trwa ładowanie...
telewizja polska
+1

TVP wyda 13 milionów. Na nowe samochody

137 aut typu bus, furgon i kombi chce zakupić Telewizja Polska. Na ten cel przeznaczy 13,13 mln zł. Firmy chętne do wzięcia udziału w przetargu przesłały już TVP swoje oferty.

Share
TVP wyda 13 milionów. Na nowe samochody
Źródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz/PAP
d2bebx5

Jeden z przetargów dotyczy zakupu 100 nowych samochodów typu kombi. TVP przeznaczy na ten cel 9 mln zł. W tym postępowaniu wpłynęło 11 ofert, m. in. na Fordy Mondeo kombi, Ople Ibsugbue czy Skody Superb.

Drugi przetarg dotyczy zakupu 6 aut typu furgon i 31 busów. Na zakup furgonów TVP chce wydać 720 tys. zł, a na zakup busów - 3,41 mln zł - donoszą wirtualnemedia.pl. Dostarczenie furgonów za te pieniądze deklaruje siedem podmiotów, a busy chce sprzedać pięciu dostawców. TVP oczekuje od dostawcy, by były to samochody z bieżącej produkcji, w pełni wyposażone, w kolorze białym, z klimatyzacją, pełną elektryką, o pojemności silnika nie mniejszej niż 1,6 l.

Oferty na przetarg można było zgłaszać do 4 września. TVP nie podaje terminu rozstrzygnięcia.

d2bebx5

Samochody te mają być objęte 24-miesięczną gwarancją. Zwycięskie firmy będą je dostarczać TVP etapami we wskazanych terminach, najpóźniej w ciągu pięciu miesięcy od podpisania umowy. Za każdą dostawę nadawca zapłaci w ciągu 30 dni od dnia odbioru aut.

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bebx5

Podziel się opinią

Share
d2bebx5
d2bebx5
Więcej tematów