Trwa ładowanie...
d14hjzz

Turecki zabójca zatrzymany w Warszawie przez CBŚP. Był totalnie zaskoczony

Kolejny sukces CBŚP. Funkcjonariusze zatrzymali obywatela Turcji Hasana A., który poszukiwany był przez holenderską policję za usiłowanie zabójstwa. Teraz przestępca zostanie przekazany do Holandii, gdzie odpowie za popełnioną zbrodnię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turecki zabójca zatrzymany w Warszawie przez CBŚP. Był totalnie zaskoczony
(Policja)
d14hjzz

Policjanci w ciągu zaledwie kilku dni od otrzymania informacji o poszukiwaniach, ustalili i zatrzymali ściganego Europejskim Nakazem Aresztowania 36-letniego obywatela Turcji. Hasan A. był poszukiwany do odbycia kary czterech lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa.

- Do zatrzymania doszło na warszawskim Ursynowie, gdzie mężczyzna mieszkał. Na terenie Polski przebywał legalnie. Prowadził działalność gospodarczą, ożenił się z obywatelką naszego kraju i żył jak gdyby nigdy nic. Był zaskoczony podczas zatrzymania - poinformowano nas w Komendzie Głównej Policji.

Jest to kolejny w tym roku sukces policjantów Wydziału I Zarządu III CBŚP, którzy zajmują się ustalaniem osób poszukiwanych i ukrywających się przed organami ścigania. Wydział powstał w czerwcu 2011 roku, a jego pierwszym naczelnikiem był obecny zastępca komendanta CBŚP podinsp. Marek Boroń. Policjanci tej jednostki, nazywani nieoficjalnie "pościgowymi" lub "łowcami cieni", zatrzymali dotychczas łącznie 184 osoby poszukiwane za popełnienie najgroźniejszych przestępstw-103 osoby zostały zatrzymane na terenie Polski, natomiast wobec 80 osób działania pościgowe miały charakter międzynarodowy.

d14hjzz

Podziel się opinią

Share
d14hjzz
d14hjzz
Więcej tematów