Trwa ładowanie...
d171usi
Troska o wizerunek Polski na świecie połączyła opozycję i rząd?
Mariusz Szymczuk

Troska o wizerunek Polski na świecie połączyła opozycję i rząd?

• Politycy zadowoleni ze spotkania z premier Beatą Szydło
• Spotkanie poświęcone było wizerunkowi Polski na świecie
• Opozycja i partia rządząca zadeklarowały wspólną troskę o wizerunek Polski
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d171usi

- Mowa była o tym, co czeka nas w Parlamencie Europejskim, czyli debatach o Polsce, które zaczynają się toczyć w Brukseli i Strasburgu - powiedział po spotkaniu z premier Beatą Szydło szef klubu PO Sławomir Neumann. Tak jak i inni przedstawiciele ugrupowań parlamentarnych uczestniczących w spotkaniu deklarował, że "polskie sprawy należy załatwiać w Polsce"

- Nie jest w moim interesie podsycanie nastrojów zagrożenia demokracji w Polsce - powiedział lider Nowoczesnej Ryszard Petru po spotkaniu z Szydło. - Polska demokracja istnieje, natomiast źle się dzieje, że jest osłabiana - dodał.

d171usi

- My się będziemy różnić w postrzeganiu i przyjmowaniu różnych ustaw - stwierdził Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL. - Nie może ten spór polityczny zagrozić pozycji Polski i Polaków - podkreślił.

Marek Jakubiak z Kukiz'15, mówił, że widać było, iż premier Szydło jest zatroskana sytuacją wokół Polski i bardzo zmęczona. - Wszystkie kluby postanowiły wspierać ją w tym dziele "odczarowywania" Polski i myślę, że to konstruktywne spotkanie doprowadziło do tego, że wszyscy wyszli zadowoleni tak naprawdę, chyba pierwszy raz to się zdarzyło - ocenił Jakubiak.

d171usi

Podziel się opinią

Share

d171usi

d171usi
Więcej tematów